Uroda.com / Artykuły / Dłonie i paznokcie / Pielęgnacja dłoni

Artykuły

Pielęgnacja dłoni


kosmetyki

Lepiej zapobiegać niż leczyć – ten niezaprzeczalny fakt dociera do nas zwłaszcza w okresie wzmożonego narażenia na choroby. W społeczeństwie krąży jednak wiele mitów na temat profil-aktyki czystości skóry. Co jest prawdą, a co fałszem? Przyjrzyjmy się kilku obiegowym opiniom. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

W obecnym czasie nasze dłonie są narażone nie tylko na czynniki zewnętrzne, ale także na wzmożoną dezynfekcje. Chcąc zapobiegać wirusom, ciągle smarujemy ręce płynami i żelami antybakteryjnymi. W swoim składzie środki tego typu mają sporo alkoholu, który bardzo wysusza skórę dłoni. Co za tym idzie - stają się szorstkie, podatne na pęknięcia i pieką. Co zrobić, by je nawilżyć i sprawić, by zniosły ciągłą dezynfekcję nieco lepiej? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

kosmetyki

Mycie rąk to najprostsza i jedna z najbardziej skutecznych metod zapobiegania chorobom wirusowym, bakteryjnym oraz zatruciom pokarmowym. Według UNICEF staranne mycie rąk mydłem, zwłaszcza przed posiłkiem, może ograniczyć liczbę infekcji dróg oddechowych nawet o 25 %. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Zawsze warto mieć go przy sobie... »

Ocena: 0
Komentarze (1)

kosmetyki

Myjesz dłonie częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Ich delikatna skóra może stać się przez to nieprzyjemnie napięta. Weź sprawy w swoje ręce. Używaj kremu po każdym myciu i zawsze, kiedy czujesz, że tego potrzebujesz. Wystarczy kilka minut, gdziekolwiek jesteś, aby nawilżyć i odżywić przesuszoną skórę dłoni. Bez obaw, krem do rąk to kosmetyk, którego nie można przedawkować. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony