Uroda.com / Artykuły / Dłonie i paznokcie / Pielęgnacja dłoni

Artykuły

Pielęgnacja dłoni


kosmetyki

Maski CICA-Repair do rąk i stóp Neutrogena® Formuła Norweska® »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Piękne dłonie i zadbane stopy to marzenie każdej kobiety. Zwłaszcza teraz, gdy lato rozpieszcza ciepłymi promieniami słońca i coraz częściej pojawiają się okazje do tego, by zakładać zwiewne sukienki, lekkie sandałki i klapki. Marka my’BIO wykorzystała moc natury i stworzyła linię kremów do rąk oraz stóp… naturalnych, niebanalnie pachnących, a przede wszystkim przyjaznych dla ludzi i środowiska. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Lepiej zapobiegać niż leczyć – ten niezaprzeczalny fakt dociera do nas zwłaszcza w okresie wzmożonego narażenia na choroby. W społeczeństwie krąży jednak wiele mitów na temat profil-aktyki czystości skóry. Co jest prawdą, a co fałszem? Przyjrzyjmy się kilku obiegowym opiniom. »

Ocena: 0
Komentarze (94)

kosmetyki

W obecnym czasie nasze dłonie są narażone nie tylko na czynniki zewnętrzne, ale także na wzmożoną dezynfekcje. Chcąc zapobiegać wirusom, ciągle smarujemy ręce płynami i żelami antybakteryjnymi. W swoim składzie środki tego typu mają sporo alkoholu, który bardzo wysusza skórę dłoni. Co za tym idzie - stają się szorstkie, podatne na pęknięcia i pieką. Co zrobić, by je nawilżyć i sprawić, by zniosły ciągłą dezynfekcję nieco lepiej? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

kosmetyki

Mycie rąk to najprostsza i jedna z najbardziej skutecznych metod zapobiegania chorobom wirusowym, bakteryjnym oraz zatruciom pokarmowym. Według UNICEF staranne mycie rąk mydłem, zwłaszcza przed posiłkiem, może ograniczyć liczbę infekcji dróg oddechowych nawet o 25 %. »

Ocena: 0
Komentarze (21)
do góry strony