Artykuły

Porady


jak szybko wysuszyć paznokcie

Najprościej byłoby kupić szybkoschnący lakier. Jednak, jak wszystkie dobrze wiemy, większość z nich i tak potrzebuje dobrych kilkunastu, jeśli nie – kilkudziesięciu minut, abyśmy zyskały pewność, że krycie paznokcia pozostanie bez szwanku. Jak zatem szybko wysuszyć paznokcie? »

Ocena: 0
Komentarze (11)

marznące

Zima to czas, który zdecydowanie nie sprzyja zmarzluchom. Istnieje jednak wiele sposobów, które sprawią, że czas spędzony na zewnątrz nie będzie tak uciążliwy. »

Ocena: 10
Komentarze (8)

lakier do paznokci

Zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Niestety wiele z nas mimo czasu poświęconego na ich pielęgnację, nie może długo cieszyć się lakierem, który nieestetycznie odpryskuje i blaknie. Istnieją jednak sposoby na przedłużenie trwałości emalii nawet do 10 dni. »

Ocena: 33
Komentarze (12)

malowanie paznokci

Czy na drugi dzień po wymalowaniu paznokci robią ci się brzydkie „odpryski”? Czy nie potrafisz odpowiednio dobrać lakieru do kształtu i długości paznokcia? Czy wiesz jak sprawić, by twoje pazurki przestały być jednocześnie twoim największym kompleksem? Jeśli przynajmniej raz odpowiedziałaś „nie”, przeczytaj nasz poradnik o właściwej pielęgnacji i malowaniu paznokci. »

Ocena: 23
Komentarze (18)

paznokcie

Zadbane dłonie to nasza wizytówka. Kiedy witamy się ze znajomym czy klientem – to właśnie one świadczą o nas zaraz po stroju, fryzurze czy tak zwanym „ogólnym wrażeniu”. »

Ocena: 0
Komentarze (4)
do góry strony