Uroda.com / Artykuły / Dłonie i paznokcie

Artykuły

Dłonie i paznokcie


orly

Dzięki kolekcji specjalnej lakierów do paznokci Pretty In Pink stworzysz nie tylko zjawiskowy manicure, ale także wesprzesz projekt, działający na rzecz walki z rakiem piersi. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

orly

Nudna, szara jesień? Nic z tego. Zamknij oczy i zanurz się w cudownym śnie kolorów. Za progiem świata wyobraźni czeka słodka kraina czarów i zjaw. Niespodzianka i elektryzujący smak podróży w nieznane zakątki świata fantazji – to propozycja Orly na ten sezon. »

Ocena: 0
Komentarze (141)

ombre nails

Ombre nails, czyli tzw. cieniowany manicure, to sposób malowania paznokci, który już od kilku sezonów cieszy sie niesłabnącą popularnością. Wbrew pozorom - jego wykonanie wcale nie jest takie trudne, jak się większości z nas wydaje. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

manicure trendy

Dobre informacje dla pań, które lubią eksperymentować z kolorami paznokci, i tych, które cenią bezpieczną elegancję. W najnowszych trendach manicure każda znajdzie coś dla siebie. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

orly

Czas urlopowy ruszył pełną parą. Już niedługo będziesz mogła swobodnie leniuchować na plaży, czekając na idealną opaleniznę. Jednak zanim zdecydujesz się na długie kąpiele słoneczne, zadbaj by Twoje paznokcie także były na to gotowe. »

Ocena: 0
Komentarze (3)
do góry strony