Uroda.com / Artykuły / Dłonie i paznokcie

Artykuły

Dłonie i paznokcie


kosmetyki

Mycie rąk to najprostsza i jedna z najbardziej skutecznych metod zapobiegania chorobom wirusowym, bakteryjnym oraz zatruciom pokarmowym. Według UNICEF staranne mycie rąk mydłem, zwłaszcza przed posiłkiem, może ograniczyć liczbę infekcji dróg oddechowych nawet o 25 %. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Zawsze warto mieć go przy sobie... »

Ocena: 0
Komentarze (0)

paznokcie

Wypielęgnowane paznokcie mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie, a przede wszystkim dodają nam klasy. Jak odpowiednio o nie zadbać? Najważniejsze jest to, aby chronić je przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, a przede wszystkim wzmacniać właściwymi preparatami. W portfolio marki Eveline Cosmetics możemy znaleźć odżywki najczęściej wybierane przez konsumentki, nie zawierające formaldehydu i dopasowane do indywidualnych potrzeb. To produkty nr 1 w Polsce. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Myjesz dłonie częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Ich delikatna skóra może stać się przez to nieprzyjemnie napięta. Weź sprawy w swoje ręce. Używaj kremu po każdym myciu i zawsze, kiedy czujesz, że tego potrzebujesz. Wystarczy kilka minut, gdziekolwiek jesteś, aby nawilżyć i odżywić przesuszoną skórę dłoni. Bez obaw, krem do rąk to kosmetyk, którego nie można przedawkować. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Marka Eveline Cosmetics przedstawia fantastyczne kremy do rąk I love Vegan oraz odżywkę i oliwkę do paznokci BIO. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony