Uroda.com / Artykuły / Czym pachnieć w Nowym Roku?

Artykuły

Czym pachnieć w Nowym Roku?

2009-12-28


Czym pachnieć w Nowym Roku?

Pożegnaliśmy stary rok, a nowy powitaliśmy ciepło, z optymizmem i garścią postanowień. Zaczyna się coś nowego, kolejne dwanaście miesięcy, z którymi wiążemy nowe plany, nadzieje i marzenia. Na wielu z nas czeka dużo zmian: np. nowe mieszkanie, dom, praca, kurs. W związku z tym może pokusić się też o zmianę wizerunku albo nowy zapach?

Autor: MR

Źródło: Diparlux

Każda kobieta chce pięknie pachnieć. Może w Nowym Roku warto zainwestować w ekskluzywne perfumy. Pozwólmy sobie na tę odrobinę luksusu. W końcu żyje się tylko raz. W związku z powyższym mam dla Was kilka zapachowych propozycji.

eaudemoiselle de Givenchy

Nowy zapach Domu Givenchy – eaudemoiselle de Givenchy – to kwiatowa kompozycja, natchniona duchem „couture” i przepojona arystokratycznymi wartościami marki. Pomiędzy tradycją a nowoczesnością – eaudemoiselle de Givenchy dedykowane jest młodej kobiecie, obdarzonej subtelną zmysłowością i afirmatywną osobowością.                                    perfumy.jpg
 
„Demoiselle” od Givenchy                           
Buntowniczy zapach


„Demoiselle” ma arystokratyczne pochodzenie. Dzięki niemu cechuje ją naturalna elegancja i pewność siebie. Prestiżowy rodowód oznacza wspaniałe wartości i dążenie do doskonałości. „Demoiselle” jest młoda, niezwykle kobieca, podąża z duchem czasu, zrywa z ograniczeniami jakie narzuca jej klasa, do której należy, aby swobodnie wyrażać swoją indywidualność. Jej dobre maniery kontrastują z wewnętrzna siłą, która daje jej swobodę i pewność siebie i pozwala podejmować własne decyzje.

Delikatny wdzięk rebelianckiej róży

Kreator zapachu – François Demachy – dyrektor olfaktorycznego departamentu LVMH - opisuje różę - główny składnik kompozycji jako „kwiat skąpany w porannej rosie”. Kobiecy i wyrafinowany zapach eaudemoiselle de Givenchy zaskakuje delikatnością i blaskiem kwiatowo-piżmowego bukietu.

eaudemoiselle de Givenchy pojawi się na rynku w marcu 2010
Cena: ok. 260zł


Be Givenchy - nowy zapach Givenchy

Styl i prostota wyrażone w nazwie "Be Givenchy"? To więcej niż nowy zapach. To szczera deklaracja pewnej postawy i intencji! Delikatna, elegancka kompozycja w zuchwałym flakonie. Różowo-pomarańczowa kolorystyka rozwiewa wszelkie wątpliwości.perfumy2.jpg Współczesna Lolita onieśmiela niewinnością i prowokuje śmiałością. Be Givenchy wzbudza ekscytację od pierwszego tchnienia. Odzwierciedla rozpoznawalny styl Givenchy.

Kompozycja Be Givenchy otula ciało zapachem, który wibruje świeżością i zmysłowością wyrażając spontaniczną, seksowną kobiecość. Krystaliczną i energetyczną nutę limonki i imbiru łagodzi słodycz wiśni szklanka. Natchniona dziecięcą niewinnością czuła nuta kwiatu pomarańczy i kapryfolium, przemienia się w pełen zmysłowej słodyczy, niezwykle kobiecy akord jaśminu. W głębi kompozycji drzewną woń cedru przenika szlachetna nuta ambry i piżma, która dopełnia przemiany tej kompozycji w prawdziwy miłosny eliksir.

Przekorny czar i delikatność rzeźby flakonu

Emblematyczny pryzmatyczny flakon Givenchy również odzwierciadla dwoistą naturę kompozycji. Różowe oblicze zapachu – słodkie i czułe – kontrastuje z jego pomarańczową śmiałą tonacją. Opakowanie zewnętrzne wiernie wtóruje beztroskiej kolorystyce flakonu i z pewnością wpadnie w oko wszystkim Lolitom na całym świecie.

Zapach pojawi się w sprzedaży 21 stycznia 2010 roku
Cena: 232 zł

Ocena: 50

Komentarze (1)

 

  • 2012-03-15 12:31:19
    "Be Givenchy" by mi się chyba spodobały..lubie słodkie i śmiałe zapachy :)
    IP: 89.229.130.248
do góry strony