Uroda.com / Artykuły / Ciało / Zabiegi

Artykuły

Zabiegi


Ultracontour

Ultracontour to nowość na rynku. Zabieg przeznaczony zarówno dla pań jak i panów. Przede wszystkim dla osób walczących z miejscową otyłością. Aparat służy do likwidacji niepożądanej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Doskonale kształtuje sylwetkę kobiety. Zabieg bezpieczny, bezbolesny i bezinwazyjny. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Wyobraź sobie, że możesz szybko i wyraźnie odmłodzić swoją skórę, przywrócić jej naturalną sprężystość, dzięki czemu poprawisz zarówno swój wygląd, jak i samopoczucie. Wszystko to bez drakońskich diet, bez godzin spędzonych na siłowni i codziennego wklepywania kremów przeciwko cellulitowi, które tak naprawdę powodują jedynie krótkotrwały, powierzchowny efekt. Brzmi jak marzenie? Niekoniecznie. Wykorzystaj nowoczesne technologie i profesjonalnie zadbaj o swoje ciało w jednej z uznanych i doświadczonych klinik we Wrocławiu - Noa Clinic. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Dzień Mam już za nami, a przed nami Dzień Ojca – naszej drugiej ukochanej osoby. Dla kogoś tak bliskiego chcemy kupić właściwy prezent. Prezent, który go zaskoczy i przypadnie do gustu. Jeśli myślałaś o czymś z kosmetycznego kręgu, rozwiąż nasz test, a dowiesz się co możesz kupić tacie. »

Ocena: 50
Komentarze (1)

Wakacyjny wyjazd to często jedyna okazja w roku, by móc odpocząć i oderwać się od szaleństwa codzienności. Zanim jednak to nastąpi mamy całe mnóstwo spraw, z którymi trzeba się uporać, by potem móc oddać się błogiemu lenistwu. I nie chodzi tu tylko o obowiązki zawodowe. Równie ważne, a może i ważniejsze są: nowy strój kąpielowy, kilka oszałamiających letnich kreacji oraz wizyty w gabinecie kosmetycznym. Szczególnie te ostatnie są wskazane, by podczas letniego wyjazdu prezentować piękne, zadbane ciało oraz perfekcyjny, naturalny makijaż. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Czy lubisz być masowana i odpręża Cię masaż stóp? Czy jesteś w stanie poświęcić czas na chwilę relaksu? Dbasz o swoje zdrowie? Jeśli choć na jedno z tych pytań, odpowiedziałaś TAK to znaczy, że refleksologia stóp jest właśnie dla Ciebie. »

Ocena: 25
Komentarze (3)
do góry strony