Uroda.com / Artykuły / Ciało / Zabiegi

Artykuły

Zabiegi


Piękne ciało to UDVARTANA! »

Ocena: 50
Komentarze (7)

Odpowiedź na pytanie jaką część ciała mężczyźni chcieliby zwiększyć jest doskonale znana. A jakie będą rezultaty w przypadku wskazania tej, której duży rozmiar najbardziej im przeszkadza? Pomocna w znalezieniu tej odpowiedzi może być analiza zabiegów wykonywanych przez mężczyzn a związanych z pozbyciem się nadmiaru tkanki tłuszczowej. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

ultracontur

Ultracontour to nowość na rynku. Zabieg przeznaczony zarówno dla pań jak i panów. Przede wszystkim dla osób walczących z miejscową otyłością. Aparat służy do likwidacji niepożądanej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Doskonale kształtuje sylwetkę kobiety. Zabieg bezpieczny, bezbolesny i bezinwazyjny. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

ciąża

Pierwsze miesiące życia dziecka zazwyczaj przynoszą młodym mamom wielką radość, ale również mnóstwo nowych, codziennych obowiązków, nieprzespane noce i przemęczenie. Wytężona opieka nad maleństwem niejednokrotnie odsuwa na dalszy plan zabiegi pielęgnacyjne i ćwiczenia regenerujące ciało, tak potrzebne kobiecie, po okresie ciąży. Właśnie z myślą o zapracowanych mamach Centrum Terapii Chaiyo we Wrocławiu przygotowało wyjątkową, pociążową terapię odnawiającą. Pozwala ona wzmocnić mięśnie, zregenerować ciało, jest też wyjątkową formą odpoczynku i głębokiej relaksacji. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

biust

W naszym kraju nie przywiązuje się wagi do pielęgnacji biustu i dlatego, wiele Polek z często ładnym biustem już po 35 roku życia traci jego urodę. Większość kobiet jest niezadowolona z wyglądu swojego biustu. Narzekają, że są za małe, za duże lub asymetryczne. Biust jędrny i sprężysty to zawsze ładny biust. Aby to osiągnąć należy dbać o sylwetkę i trzymać się prosto. »

Ocena: 0
Komentarze (3)
do góry strony