Uroda.com / Artykuły / Ciało / Zabiegi

Artykuły

Zabiegi


skóra

Pogłębione zmarszczki, przesuszona skóra, przebarwienia i rozszerzone naczynka – to mało optymistyczna prognoza na jesień. Te problemy najczęściej spowodowane są szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dlatego jesienią warto zadbać o odpowiednią pielęgnację zniszczonej słońcem skóry. Jakie kroki podjąć, aby zregenerować skórę po powrocie z wakacji i pomóc jej odzyskać utracony blask? Przedstawiamy pięć sposobów, które rozwiążą najczęstsze problemy trapiące skórę po lecie. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

ciało

Cellulit, miejscowa otyłość, rozstępy i wiotkość skóry to kilka z problemów, które spędzają kobietom sen z powiek przed wyjazdem na letni urlop. Statystyki są bezwzględne: ponad 80% Polek jest niezadowolonych ze swojego wyglądu! »

Ocena: 0
Komentarze (2)

lato

Wielkimi krokami zbliża się upragnione przez wszystkich lato. W kalendarzu coraz bardziej widoczne stają się krzyżyki z oznaczonym wyjazdem nad morze, jezioro lub w jakieś egzotyczne miejsca na świecie. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

peeling frakcyjny

Laserowy peeling frakcyjny należy do małoinwazyjnych zabiegów które stają się coraz popularniejsze wśród pacjentów. Nowoczesne lasery medyczne stanowią bezpieczne wielofunkcyjne urządzenia stosowane obecnie niemalże w każdej dziedzinie medycyny. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

odchudzanie

Chcesz zmienić swoją sylwetkę? Nie widzisz efektów po stosowaniu standardowych diet? Masz już dość standardowych diet, które nie dają pożądanego efektu? Spróbuj skutecznych metod odchudzania w klinice BeautymeD. »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony