Uroda.com / Artykuły / Ciało / Zabiegi

Artykuły

Zabiegi


laseroterapia

Zaczerwienienie skóry, czyli rumień może wywołać teleangiektazje – trwałe uszkodzenie naczyń krwionośnych. Często jest to pierwszy objaw trądziku różowatego. Na szczęście odpowiednia profilaktyka i leczenie może powstrzymać rozwój choroby i skutecznie zminimalizować defekty estetyczne. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

chandra

Tabliczka czekolady, lampka wina, aromatyczna kąpiel - każda z nas ma swoją metodę na chandrę. Kiedy jednak domowe sposoby nie pomagają, warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu w salonie kosmetycznym. Aromatyczne zabiegi pozwalają odżywić skórę, rozluźnić napięcie mięśni, a przede wszystkim dostarczyć nam przyjemności. »

Ocena: 50
Komentarze (3)

jesień

Jesienią, gdy słońce świeci coraz krócej, bardzo często pojawiają się problemy z cerą. Oprócz zmieniających się pór roku, mamy również gorszy dostęp do pełnych witamin warzyw i owoców, a to też nam nie pomaga. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

zabiegi

Wypielęgnowane dłonie, zdrowe, zadbane ciało – która z nas nie docenia tego u swojego partnera? Dzień chłopaka to doskonała okazja, aby wspólnie udać się na zabieg do gabinetu kosmetycznego, a jednocześnie nakłonić mężczyznę do większej troski o swój wygląd. »

Ocena: 45
Komentarze (3)

piersi

Ładne piersi to zasługa odpowiedniej pielęgnacji kosmetycznej, zabiegów i dobrze dobranej bielizny. Bardzo ważnym jest, aby zadbać o biust, gdy pojawią się na nim pierwsze oznaki utraty jędrności skóry. »

Ocena: 45
Komentarze (1)
do góry strony