Uroda.com / Artykuły / Ciało / Zabiegi

Artykuły

Zabiegi


Nie prawdą jest, że tylko kobiety mają kompleksy. Borykają się z nimi również mężczyźni, choć w ich przypadku intensywne lęki umiejscowione są głównie w jednym organie. Źródłem wiecznych zmartwień jest oczywiście penis, a konkretnie jego rozmiary. I nie ma w tym nic dziwnego, przecież zgodnie z tradycją właśnie ta część ciała symbolizuje męskość oraz możliwości seksualne. »

Ocena: 45
Komentarze (2)

nadpotliwość

Nadopotliwość jest dolegliwością bardzo krępującą. Do niedawna był to temat tabu, ale na szczęście dziś coraz mniej osób boi się o tym mówić. »

Ocena: 38
Komentarze (4)

No i stało się! Nawet nie wiesz, w którym momencie stał się tak bardzo widoczny... Cellulit - to o nim mowa. Dopada 80-90% kobiet, przyczyna naszych frustracji, złego samopoczucia, często zmiana chorobowa. Przyczyn powstawania tzw. “skórki pomarańczowej“, jak również uwarunkowań sprzyjających jej rozwojowi jest wiele. Zazwyczaj są to nakładające się na siebie czynniki, takie jak zła dieta, brak ruchu, uwarunkowania genetyczne oraz zaburzenia w gospodarce hormonalnej. »

Ocena: 50
Komentarze (9)

zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Coraz więcej mężczyzn korzysta z dobrodziejstw kosmetologii i medycyny estetycznej. Już nie tylko modele i aktorzy decydują się na upiększanie i odmładzanie, robią to także „zwykli” faceci. Równocześnie wzrastają wymagania, jakie kobiety stawiają swoim partnerom. Atrakcyjny mężczyzna powinien mieć zadbany, młody i zdrowy wygląd. »

Ocena: 50
Komentarze (2)

jak usunąć tatuaż

Dla wielu jest oryginalną dekoracją ciała i wyrazem osobowości. Co jednak zrobić, gdy tatuaż się znudzi? Okazuje się, że współczesna medycyna estetyczna zna skuteczne rozwiązanie, jak w bezpieczny sposób pozbyć się niechcianej ozdoby »

Ocena: 50
Komentarze (6)
do góry strony