Uroda.com / Artykuły / Ciało / Zabiegi

Artykuły

Zabiegi


zabiegi kosmetyczne na lato

Każda z nas stara się być piękna i zadbana przez cały rok, jednakże lato to szczególny okres w pielęgnacji naszego ciała. W ciepłe i słoneczne dni chętnie wystawiamy nasze ciało na działanie promieni słońca, chcąc cieszyć się brązową opalenizną. »

Ocena: 0
Komentarze (9)

zabiegi odmładzające

W wieku 25. lat z reguły są jeszcze mało widoczne, jednak pięć lat później zaczną się pogłębiać – to zmarszczki mimiczne. Jako pierwsze pojawiają się kurze łapki (pojawiają się kiedy mrużymy oczy,bądź kiedy się uśmiechamy), bruzdy nosowo-wargowe (wokół ust, kiedy się uśmiechamy) oraz lwia zmarszczka (dwie pionowe zmarszczki czoła między brwiami. »

Ocena: 50
Komentarze (3)

jak pozbyć się cellulitu

Cellulit spędza wielu kobietom sen z powiek i powoduje sporo kompleksów. Wraz z nim zawsze pojawia się pytanie, które wraca po wielu nieudanych próbach – czy można się go skutecznie pozbyć? - Wybór odpowiednich metod, połączenie ich w jedną kompleksową terapię i konsekwencja w działaniu sprawią, że problem „pomarańczowej skórki” zniknie – mówi Edyta Engländer z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm. »

Ocena: 45
Komentarze (9)

zmiana kształtu pośladków

Najwięcej kobiet decyduje się na zabieg powiększenia pośladków. Odkąd pupy doczekały się konkursów piękności, wśród finalistek królują mieszkanki Ameryki Południowej, bowiem to Latynosi są największymi miłośnikami bujnych kształtów. Zobaczcie jakimi sposobami możecie zmienić kształt swojej pupy. »

Ocena: 50
Komentarze (13)

Dla każdego dorosłego mężczyzny piersi są symbolem seksu i kobiecości. Nic więc dziwnego, że to właśnie biust uznany jest za najpiękniejszą część kobiecego ciała. Piersi są bowiem nie tylko obiektem pożądania, ale również natchnieniem dla wielu pisarzy, czy choćby obiektem artystycznym dla fotografów na całym świecie. »

Ocena: 50
Komentarze (3)
do góry strony