Uroda.com / Artykuły / Ciało / Zabiegi

Artykuły

Zabiegi


powrót do formy

Jesień to najlepszy czas aby zadbać o swoją sylwetkę i przygotować ciało do sezonu. To również idealny moment na rozprawienie się z oznakami starzenia oraz defektami kosmetycznymi. »

Ocena: 40
Komentarze (8)

lipoliza

Masz nieco tłuszczyku, który jest trudny do usunięcia ćwiczeniami? Nie odpowiada Ci jego obecność i nie wiesz jak się go pozbyć! Mamy sposób! Lipoliza iniekcyjna poradzi sobie ze wszystkimi Twoimi dotychczasowymi problemami. »

Ocena: 0
Komentarze (7)

badanie znamion

Lato to czas plażowania, kąpieli w wodzie, jak i tych słonecznych. W momencie pojawienia się letnich, gorących promieni ludzie wręcz wylęgają na plaże a tam spędzaja nawet 8h dziennie! Niestety, często zapominają o regularnym nasmarowaniu ciała i twarzy filtrem, co prowadzi do licznych poparzeń, oraz sprzyja jesiennemu "wysypowi" różnego rodzaju znamion, pieprzyków. »

Ocena: 0
Komentarze (16)

endermologia

Nie znam kobiety, która byłaby w 100% zadowolona ze swojej figury. Najczęściej to właśnie latem panie popadają w depresje spowodowaną nadmiernymi kilogramami, cellulitem i brakiem jędrności ciała. Na ostatnią chwilę przed wyjściem na plażę stosują tzw. głodówki,diety oczyszczające itp. »

Ocena: 0
Komentarze (7)

nadmierna potliwość

Lato. Ponad 30 stopni Celsjusza. A my w garniturach, krawatach, koszulach, eleganckich sukienkach na których plamy potu niestety bezlitośnie zostawiają ślady. Do tego mokre dłonie, o stopach nawet już nie wspominając… to jakiś koszmar a nie piękne, upalne lato! »

Ocena: 0
Komentarze (5)
do góry strony