Uroda.com / Artykuły / Ciało / Zabiegi

Artykuły

Zabiegi


wiosna

Pierwsze wiosenne promienie słońca bezlitośnie obnażają zimowe zaniedbania pielęgnacyjne. Wygląd naszej skóry pozbawionej w okresie zimowej słońca i powietrza pozostawia wiele do życzenia... »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Pobudka już o 6. Dziecko do przedszkola, szkoła, praca, kawa, zakupy, kawa, obiad, pranie, sprzątanie, prasowanie, praca, praca, telefon … Ta lista się nie kończy. To nie żadna tytaniczna praca, to dzień każdej z nas. Przodownice pracy, matki, żony i kochanki. A gdyby tak, chociaż jeden dzień mieć tylko i wyłącznie dla siebie… »

Ocena: 50
Komentarze (3)

Mawiają, że ‘Prawdziwe piękno jest głęboko ukryte’, czy to prawda? Nasza skóra na przykład mówi znacznie więcej o nas samych, niż tylko to jak piękni jesteśmy. Czysta, promienna skóra może być oznaką w pełni zdrowego i pozbawionego toksyn organizmu. Z drugiej zaś strony przebarwienia na naszej skórze i ziemista cera mogą oznaczać, że szkodliwe toksyny skumulowały się w naszym organizmie i nie zostały poprawnie z niego usunięte. »

Ocena: 50
Komentarze (6)

akupresura

Prowincja Yunnan. Miejscowość Lijang, ciepły marzec 2010. Pewnego niedzielnego wieczoru, podczas spaceru wąskimi uliczkami tej Chińskiej Wenecji, stanął przede mną sympatycznie wyglądający Chińczyk, przedstawił się, jako syn doktora Ho, wiedziałam że tej okazji nie można przepuścić… »

Ocena: 0
Komentarze (0)

Pamiętam jak mając 21 lat jechałam aż do Wrocławia by wykonać mój pierwszy, a zarazem ostatni tatuaż. To miał być prezent na urodziny. Jechałam z kolegą, do kolegów, którzy mieli swoje studio tatuażu przy dworcu w mieście Wrocław. Miał to być motyl, ale dokładny wzór chciałam wybrać na miejscu. Czekając cały dzień aż tatuaż na moich lędźwiach powstanie, przeglądnęłam dziesiątki katalogów z wzorami tatuaży, widziałam tez kilkanaście osób, którym taki tatuaż wykonano. W pamięci utkwiła mi para, oboje mieli może po 17 lat. Ona na pośladku wytatuowała sobie jego inicjały w sercu z różą, on pierwsze litery jej imienia i nazwiska w takim samym sercu na łopatce. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, że to był błąd… »

Ocena: 0
Komentarze (1)
do góry strony