Uroda.com / Artykuły / Ciało / Pielęgnacja

Artykuły

Pielęgnacja


ciało

Upalny letni dzień – spotkanie służbowe, popołudniowy spacer, podróż tramwajem, pociągiem, autobusem…. I nagle to nieprzyjemne uczucie wilgoci oraz towarzyszący mu przykry zapach potu. Koszmar! Choć pot jest rzeczą naturalną potrafi być również bardzo krępujący, zwłaszcza w sytuacjach, gdy zależy nam na dobrej prezencji. Jak skutecznie i dyskretnie sobie z nim poradzić? »

Ocena: 0
Komentarze (2)

Rossmann

Nowości już w lipcu! »

Ocena: 0
Komentarze (4)

peeling

Relaksujący Scrub Cukrowy to kwintesencja wakacji. Naturalny aromat trawy cytrynowej i kokosa błyskawicznie odpręża, a amatorom kuchni azjatyckiej... wzmaga apetyt! To kosmetyk pielęgnujący kompleksowo - peelinguje suchy naskórek i jednocześnie daje skórze wszystko, co niezbędne by była zregenerowana, miękka i gładka. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

wakacje

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim słońce i wysokie temperatury. Zimowe swetry, ciepłe kurtki i spodnie pójdą w zapomnienie, a w ich miejsce przywitamy zwiewne sukienki i szorty. Ale jak tu pokazać się po zimie – kiedy przybyło nam kilka kilogramów, a skóra stała się, no ekhmmm, jakby wiotka? Nic straconego – jeśli już teraz weźmiecie się do pracy, to podczas tegorocznego lata będziecie mogli cieszyć się pięknym, jędrnym ciałem! »

Ocena: 0
Komentarze (2)

zima

Zima to czas, kiedy nasza skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Nie zapominaj o niej. »

Ocena: 0
Komentarze (2)
do góry strony