Uroda.com / Artykuły / Ciało / Pielęgnacja

Artykuły

Pielęgnacja


kosmetyki

PEACE&LOVE&YOPE »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Każdego dnia sięgamy po kosmetyki chroniące nas przed potem lub jego nieprzyjemnym zapachem. Większość z nas wybiera antyperspiranty, zawierające sole aluminium. Badania jednak wykazują toksyczne właściwości tego kontrowersyjnego składnika i jego negatywny wpływ na zdrowie. Podejrzewa się, że wysoka zawartość aluminium w organizmie może przyczyniać się do rozwoju raka piersi i choroby Alzheimera. »

Ocena: 0
Komentarze (289)

kosmetyki

Jeśli wieczorem jedyne o czym marzysz, to chwila odpoczynku, koniecznie wypróbuj jeden ze sprawdzonych sposobów Kneipp® na relaksującą kąpiel, która pomoże odprężyć się i zapomnieć o ciężkim dniu, odzyskać dobre samopoczucie, jak również zapewni głęboki sen. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

ciało

Upalny letni dzień – spotkanie służbowe, popołudniowy spacer, podróż tramwajem, pociągiem, autobusem…. I nagle to nieprzyjemne uczucie wilgoci oraz towarzyszący mu przykry zapach potu. Koszmar! Choć pot jest rzeczą naturalną potrafi być również bardzo krępujący, zwłaszcza w sytuacjach, gdy zależy nam na dobrej prezencji. Jak skutecznie i dyskretnie sobie z nim poradzić? »

Ocena: 0
Komentarze (5)

Rossmann

Nowości już w lipcu! »

Ocena: 0
Komentarze (12)
do góry strony