Uroda.com / Artykuły / Ciało / Kosmetyki pielęgnacyjne

Artykuły

Kosmetyki pielęgnacyjne


kremy z filtrem

Zaledwie kilka dni dzieli nas od super słonecznej pogody. Wraz z nią zmieni się nastawienie do życia, będziemy radośni, mniej zmęczeni i będziemy częściej wychodzić z domu, a tym samym dłużej przebywać pod wpływem promieni słonecznych. Słońce prócz tego, że ogrzewa i ładnie opala, niestety może zaszkodzić. »

Ocena: 30
Komentarze (2)

kosmetyki naturalne

Wejdź do swojej łazienki. Weź do ręki pierwszy z brzegu żel pod prysznic albo szampon. Niech zgadnę. Na etykiecie ma napisane, że w jego składzie są „w 100% naturalne ekstrakty” lub że „pochodzi prosto od natury” albo, że dzięki niemu poczujesz się jakbyś boso biegała po łące? »

Ocena: 0
Komentarze (2)

olej arganowy

Drogocenny olej nazywany „płynnym złotem Maroka” obfituje w wiele dobroczynnych właściwości. Ma szerokie zastosowanie w kosmetologii, dietetyce oraz dermatologii. Bogaty w witaminy i kwasy tłuszczowe może być z powodzeniem używany jako dodatek do potraw. Jakie bogactwa kryje w sobie butelka tego złotego płynu? »

Ocena: 45
Komentarze (3)

suplementy diety

Nazywane suplementami diety lub nutrikosmetykami. Warto się dowiedzieć, kiedy możemy je łykać, aby skutecznie pomóc naszej urodzie. »

Ocena: 10
Komentarze (4)

dove

Zbliża się czas czas nieustającej karnawałowej zabawy, do której chcesz się starannie przygotować. Dla niektórych to moment na całkowitą zmianę garderoby – zakup sukienki, supermodnych szpilek czy stylizacją włosów. To jednak nie wszystko! »

Ocena: 0
Komentarze (6)
do góry strony