Uroda.com / Artykuły / Ciało / Kosmetyki pielęgnacyjne

Artykuły

Kosmetyki pielęgnacyjne


skóry wrażliwa

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób określa swoją skórę jako wrażliwą. Zanieczyszczenie środowiska i szybkie tempo życia to tylko niektóre z czynników osłabiających funkcje ochronne i regeneracyjne skóry. Lekka linia kosmetyków Aloe Vera od FM GROUP o hipoalergicznych formułach jest odpowiedzią na potrzeby każdego rodzaju cery, także tej wrażliwej i wymagającej wyjątkowego traktowania. »

Ocena: 0
Komentarze (5)

balneokosmetyki

Balneokosmetyki kolejny raz oferują rewelacyjną serię. Biosarczkowa linia wygładzająca to preparaty przeznaczone do pielęgnacji suchej i szorstkiej skóry z nadmiarem tkanki tłuszczowej i oznakami cellulitu. »

Ocena: 0
Komentarze (2)

balneokosmetyki

Dogłębne oczyszczenie, pielęgnacja i ochrona skóry przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych? Tak! Wypróbuj ekologiczną serię Balneokosmetyków i poczuj zapach malin na swojej skórze! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

beGLOSSY

Wakacje zakończone, ale beGLOSSY nie pozwoli Ci o nich zapomnieć!Tym razem pudełko zostało zaprojektowane tak, aby kojarzyło się z beztroskim czasem i dodawało energii na cały rok. Kiedy przetestujesz już wszystkie produkty, które znalazły się w środku, użyj pudełka do przechowywania pamiątek z niezapomnianych wakacjach. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

lirene emolient

Skóra sucha to problem, który dotyczy wielu osób. Może być efektem uwarunkowań genetycznych, zmian hormonalnych czy stresu, ale często pojawia się również na skutek działania czynników zewnętrznych. Z myślą o niej powstały emolienty – specjalne preparaty ze składnikami nawilżająco-natłuszczającymi, które skutecznie zapobiegają utracie wody. Składniki te znajdują się w nowych kosmetykach do pielęgnacji ciała Lirene Emolient. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony