Uroda.com / Artykuły / Ciało / Kosmetyki pielęgnacyjne

Artykuły

Kosmetyki pielęgnacyjne


kosmetyki

Niemal 90% kobiet w pewnym momencie życia dostrzega na swoich udach, ramionach i pośladkach grudkowe nierówności. Powszechność występowania tej estetycznej niedoskonałości to świetna motywacja dla ekspertek Laboratorium Naukowego Lirene do prac nad stworzeniem coraz skuteczniejszych preparatów redukujących widoczność cellulitu, takich jak nowe Antycellulitowe ampułki o skoncentrowanej formule, które stanowią profesjonalną kurację modelująco – wygładzającą. »

Ocena: 0
Komentarze (52)

opalenizna

Brazylijskie słońce zamknięte w kosmetykach Eveline Cosmetics »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Sucha skóra starzeje się szybciej, jest cieńsza i bardziej wiotka, przez co szybciej traci jędrność a do tego jest szorstka w dotyku, nadmiernie się łuszczy i nie wygląda atrakcyjnie. Soraya wykorzystała siłę niezwykłej wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica), by stworzyć formuły łączące intensywną regeneracje skóry z silnym działaniem anti-ageing. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Czas na przygotowanie ciała do wiosny! Nowości od Eveline Cosmetics Ci w tym pomogą! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Perfumy, kremy czy produkty do demakijażu – niesłabnący trend kosmetyków bazujących na wyciągach kwiatowych zatacza coraz szersze kręgi. Jakie korzyści dla urody niosą ekstrakty z pachnących roślin i gdzie możemy je znaleźć? »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony