Uroda.com / Artykuły / Ciało / Kosmetyki pielęgnacyjne

Artykuły

Kosmetyki pielęgnacyjne


minerały

W czasach starożytnych, gdy zauważono wspaniałe lecznicze i pielęgnacyjne działanie soli i błota z Morza Martwego, przypisywano im moc magiczną. Dzisiaj wiemy, że „magia” nie wynika z żadnych zjawisk nadprzyrodzonych, lecz jest efektem unikalnego składu chemicznego solanki występującej w tym niezwykłym morzu. »

Ocena: 50
Komentarze (9)

wybór peelingu

Regularnie stosowany peeling całego ciała ma fantastyczny wpływ nie tylko na wygląd skóry, ale także na jej jędrność i ukrwienie. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji zachowuje on piękny kolor, gładkość i sprężystość niezależnie od wieku. »

Ocena: 0
Komentarze (6)

olejek arganowy

Olejek arganowy, zwany „złotem Maroka” i produkowany w jednym tylko miejscu na świecie, powoli staje się ulubionym kosmetykiem kobiet. Odmładza, wyrównuje zmarszczki, nawilża, rozgrzewa oraz sprawia, że czujemy się piękniejsze. »

Ocena: 50
Komentarze (10)

dezodorant

Dezodorant i antyperspirant to dwa różne kosmetyki. Warto poznać ich właściwości by mądrze dopasować potrzeby swojej skóry do stosowanych na nią preparatów. »

Ocena: 45
Komentarze (7)

mydło

Ta niewielkich rozmiarów kwadratowa kosteczka od wieków gości w naszych łazienkach. Niegdyś była najpopularniejszym produktem do higieny i pielęgnacji ciała. Dziś uznana za archaiczną, wydaje się odchodzić do kosmetycznego lamusa. My obalamy ten mit. »

Ocena: 50
Komentarze (4)
do góry strony