Uroda.com / Artykuły / Ciało / Depilacja

Artykuły

Depilacja


epilacja

To już ostatni dzwonek, aby skorzystać z depilacji laserowej i latem zachwycać gładkim ciałem. Eksperci rozprawiają się z najpopularniejszymi faktami i mitami na temat epilacji. »

Ocena: 0
Komentarze (3)

metody depilacji

Gładkie ciało w niektórych miejscach to zdecydowanie całoroczny obowiązek. Bez znaczenia jest to, czy planujemy latem wyjście na plażę, czy w okresie karnawału do klubu, gładkie nogi to podstawa. Podobnie jest z pachami, strefami bikini czy okolicami twarzy. Dodatkowo zbyt obfite lub pojawiające się w niewłaściwych miejscach owłosienie, jest bardzo krępującym problemem. Jaki sposób wybrać na pozbycie się zbędnych włosków? »

Ocena: 50
Komentarze (8)

gładkie nogi

Karnawał to wymarzona okazja, żeby w środku zimy odsłonić piękne i gładkie nogi! Jak więc w szale po sylwestrowych szaleństw na parkiecie zadbać o super gładką skórę nóg? Z pomocą po raz kolejny przychodzi Gillette Venus z karnawałowym zestawem Gillette Venus&Olay w eleganckim prezentowym opakowaniu! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

depilacja laserowa

Zima to czas, w którym pogoda i temperatura nie sprzyjają ani długim spacerom, ani ćwiczeniom na powietrzu. Wtedy częściej korzystamy z siłowni czy basenu, a także sauny. Nie zapominajmy więc o podstawowej dla każdej kobiety pielęgnacji, czyli gładkich nogach bez zbędnego owłosienia. Może warto odstawić doraźne depilatory, kremy i golarki na rzecz epilacji laserowej? »

Ocena: 0
Komentarze (1)

nadmierne owłosienie

Nadmierne owłosienie nie jedną z nas doprowadza do prawdziwej rozpaczy. Z pomocą przychodzą profesjonalne zabiegi. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony