Uroda.com / Artykuły / Ciało

Artykuły

Ciało


kosmetyki

Dwa wyjątkowe kosmetyki!Wyszczuplanie i redukcja cellulitu? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Niemal 90% kobiet w pewnym momencie życia dostrzega na swoich udach, ramionach i pośladkach grudkowe nierówności. Powszechność występowania tej estetycznej niedoskonałości to świetna motywacja dla ekspertek Laboratorium Naukowego Lirene do prac nad stworzeniem coraz skuteczniejszych preparatów redukujących widoczność cellulitu, takich jak nowe Antycellulitowe ampułki o skoncentrowanej formule, które stanowią profesjonalną kurację modelująco – wygładzającą. »

Ocena: 0
Komentarze (12)

kosmetyki

Każdego dnia sięgamy po kosmetyki chroniące nas przed potem lub jego nieprzyjemnym zapachem. Większość z nas wybiera antyperspiranty, zawierające sole aluminium. Badania jednak wykazują toksyczne właściwości tego kontrowersyjnego składnika i jego negatywny wpływ na zdrowie. Podejrzewa się, że wysoka zawartość aluminium w organizmie może przyczyniać się do rozwoju raka piersi i choroby Alzheimera. »

Ocena: 0
Komentarze (287)

opalenizna

Brazylijskie słońce zamknięte w kosmetykach Eveline Cosmetics »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Jeśli wieczorem jedyne o czym marzysz, to chwila odpoczynku, koniecznie wypróbuj jeden ze sprawdzonych sposobów Kneipp® na relaksującą kąpiel, która pomoże odprężyć się i zapomnieć o ciężkim dniu, odzyskać dobre samopoczucie, jak również zapewni głęboki sen. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony