Uroda.com / Artykuły / Brwi w barze

Artykuły

Brwi w barze

2009-10-20


Brwi w barze

Te z Was, które podążają za trendami wiedzą, że nie od dziś brwi królują jesienią. Rok 2009 nie stanowi wyjątku. Jesienią i zimą postawcie na brwi, przyciemnijcie je i dopasujcie do kształtu Waszej twarzy. Zadbane, przeczesane, przycięte, wyregulowane i zabarwione właściwie dobranym kolorem henny, dadzą Wam odpowiedni look jesienną porą.

Joanna

Autor:

Joanna Zarzycka

Źródło: Uroda.com

Na zachodzie istnieją osobne studia pielęgnacji brwi, gdzie pracują specjaliści zajmujący się tylko tą częścią naszej twarzy. Takie miejsca znajdziemy często – gęsto w Londynie, Francji czy Hiszpanii. Tam specjaliści sprawiają, że nasze brwi wyglądają idealnie w zaledwie kilka minut.

W Polsce powstał już pierwszy Brow Bar w warszawskiej Sephorze, gdzie można wykonać serwis depilacji, wyczesania, przycięcia i koloryzacji brwi natychmiastowo, bez wcześniejszego umawiania terminu. Tamtejszy Brow Bar oferuje kilka metod.

Warszawski Brow Bar należy do sieci Marki Benefit, która posiada już 830 takich punktów w 23 krajach świata. W owych studiach dokonuje się ponad 900 zabiegów brwi dziennie. Oby Brow Bary trafiły też do innych miast Polski.

Zobacz włoski Brow Bar!

Ocena: 40

Komentarze (3)

 

 • 2012-12-07 23:49:55
  Świetna sprawa! Sama skusiłabym się na takie szybkie zabiegi, by nie zrobić sobie przypadkiem krzywdy przez niedoświadczenie i niewiedze z zakresu pielęgnacji brwi.
  IP: 81.219.156.45
 • 2009-10-30 14:18:15
  rolle
  Ciekawe kiedy będą w innych miastach?
 • 2009-10-24 12:36:27
  ella
  pierwsze slysze o takich barach, nie mialam pojecia o ich istnieniu, swietna inicjatywa. sprawdzalam nawet koszta takiej uslugi w tym warszawskim brow barze i ceny nie odbiegaja od normy - do tego mam pewnosc, ze pracuja tam specjalisci zajmujacy sie tylko i wylacznie brwiami.
do góry strony