Uroda.com / Artykuły / ASPIRE SLIMLIPO Szczupłe ciało w mniejszym rozmiarze

Artykuły

ASPIRE SLIMLIPO Szczupłe ciało w mniejszym rozmiarze

2010-04-12


Walczysz z nadmiarem tkanki tłuszczowej? Wiesz jak trudno pozbyć się miejscowej otyłości za pomocą diety czy ćwicząc na siłowni nawet pod okiem osobistego trenera? Chcesz usunąć tłuszcz szybko, definitywnie i bez śladów w postaci obwisłej skóry?

Autor: as

Źródło: inf.prasowa

Jeśli pragniesz uporać się z tym problemem i szukasz najnowocześniejszych rozwiązań to skorzystaj z dostępnego już w Polsce zabiegu Aspire SlimLipo.

Wykorzystana w nim technologia, opracowana przez światowego lidera rozwiązań laserowych, amerykańską firmę Palomar Medical Technologies, otwiera nowy rozdział w nowoczesnej medycynie estetycznej. Jako jedyny łączy on bowiem zalety laserowej liposukcji z głębokim efektem termoliftingu skóry.

Usunięcie tłuszczu jest skuteczne, dokładne i trwałe. Innowacyjność tej metody wynika z zastosowania dwóch „inteligentnych” wiązek laserowych, z których jedna wykazuje najwyższe powinowactwo do tłuszczu, a druga do kolagenu zawartego w skórze. Oddziałują one od wewnątrz - wprowadzone pod skórę za pomocą specjalnej sondy zdolne są oddziaływać selektywnie na tkankę tłuszczową i podskórną.

Tym samym Aspire SlimLipo to pierwsze rozwiązanie, które podczas jednej procedury zabiegowej umożliwia trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej oraz głębokie ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry.

Jakie są efekty zabiegu?
Aspire SlimLipo jednocześnie modeluje ciało i eliminuje zwiotczenia, pomaga pozbyć się zarówno miejscowej otyłości jak i tkanki tłuszczowej na większym obszarze ciała, przywraca sylwetce idealne kształty poprzez "rozpuszczenie" tłuszczu pozostawiając przy tym skórę napiętą, zagęszczoną i uelastycznioną dzięki obkurczeniu zawartych w niej włókien kolagenowych.

Aspire_SlimLipo__podbr__dek_.jpg

Aspire_SlimLipo__brzuch_.jpg

Dla kogo jest ten zabieg?
Zabieg przeznaczony dla każdej osoby, która chce szybko i bezpiecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej bez efektu zwiotczenia skóry. Aspire SlimLipo doskonale radzi sobie ze wszystkimi, nawet rozległymi skupiskami tłuszczu nagromadzonego w różnych partiach ciała. Pomaga pozbyć się miejscowej otyłości i zlikwidować uciążliwe zgrubienia zaburzające harmonijność sylwetki. Niweluje także zniekształcenia konturów sylwetki, które powstały po przeprowadzeniu innych zabiegów chirurgicznych likwidowania tkanki tłuszczowej.

Dostępny jest już w Warszawie (Afrodyta Medi SPA, www.afrodytasalon.pl) oraz w Krakowie (DermArt, www.derm-art.pl).

Jak przeprowadza się zabieg?
Zabieg realizowany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga rekonwalescencji, a po jego wykonaniu można wrócić do swoich codziennych zajęć. Nie powoduje naruszenia struktury krwi czy dotkliwych uszkodzeń mechanicznych tkanek.

Koszt zabiegu: 2 000 - 8 000 PLN w zależności od partii ciała i stopnia nagromadzenia tłuszczu.

Przeciwwskazania: alergia na lignocainę, choroby serca i płuc; w przypadku cukrzycy, wysokiego ciśnienia i żylaków oraz tendencji do zatorów żylnych konieczna jest wcześniejsza konsultacja z lekarzem.


Ocena: 25

Komentarze (0)

 

do góry strony